Lange geruite jurk met vleermuis mouwen – VERKOCHT

Ik ben op het moment helemaal gek van lange jurken en dit is zeker een favorietje! De combinatie van de ruit print met de vleermuismouwen en het kanten rantje maken dit een hele aparte jurk. Dit lijkt me ook een heerlijke jurk als het weer wat warmer wordt gecombineerd met sandaaltjes en een zonnebril. De lengte van de jurk is 136 cm.
Artikelnummer: V00602
Type: Jurk
Soort: Vintage
Maat: Te dragen met M of L
Merk/Designer: Onbekend
Aantal beschikbaar: 0 van 1
Prijs: 25,00 euro – VERKOCHT




















hoi, heb je heel toevallig ook een aanfoto? Ik kan me bij deze jurk niet zo goed voorstellen hoe hij valt. Sorry dat ik lastig ben
Hey Imme!
Is logisch hoor dat je een aan-foto wilt zien, bij nader inzien is op deze foto's niet helemaal goed te zien hoe ie valt! Ik ga morgen een foto voor je maken en laat hier nog een een berichtje achter als de foto er bij staat!
Groetjes,
Léonie
Hi Imme!
Het spijt me maar de jurk is al besteld…
Ik had gister foto's voor je gemaakt en toen ik bij de computer kwam was de jurk besteld! Als diegene afhaakt hoor je van me!
Groetjes,
Leonie